Titles you rated
LegendRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0