Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Honokaa BoyRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5