Movies
Ratings
211
Happy FeetRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Superman IIIRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.5
Happy Feet TwoRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 2.0
The Count of Monte CristoRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 1.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.5