Titles you rated
AquamanRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Children of MenRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0