Movies
Ratings
57
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0