Movies
Ratings
81
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 2.5
300Rated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0