Titles you rated
Late AutumnRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
The Book of EliRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5