Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.0
Ghost SweepersRated ★ 1.5
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 1.5
Ender's GameRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 1.0