Titles you rated
The Big ShortRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5- 위로Rated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 2.5- Pitpat Wing ChunRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
급한 사람들Rated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0