Movies
Ratings
127
WhiplashRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 2.5
Happy FeetRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0