Movies
Ratings
46
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0