Movies
Ratings
27
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Belle & SebastianRated ★ 2.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0