Movies
Ratings
16
The IntouchablesRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0