Movies
Ratings
99
A Man and a WomanRated ★ 5.0
Our Love StoryRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0