Series
Ratings
112
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
TrespassersRated ★ 4.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 2.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.5
Black BirdRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
House of NinjasRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0