Movies
Ratings
127
Man on FireRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The Invention of LyingRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TimingRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0