Movies
Ratings
39
HerRated ★ 3.0- River of No ReturnRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 4.0
Cries and WhispersRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
My Lucky StarsRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.0