Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.5
HolidayRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 3.5
Mr. RightRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5