Movies
Ratings
355
StorksRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Fantasia 2000Rated ★ 3.0
The LoraxRated ★ 4.0
Bring It On AgainRated ★ 2.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 2.5
American ReunionRated ★ 3.0
Oliver TwistRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.5
Valentine's DayRated ★ 3.5
Bring It On: All or NothingRated ★ 2.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
American Pie 2Rated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 2.0
SpreadRated ★ 3.0