Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
EraserRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0