Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.5
Extraction 2Rated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0