Titles you rated
Sister ActRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0