Titles you rated
Esper's LightRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 0.5
ChefRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 1.0- WishRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
SecretRated ★ 0.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
White NightRated ★ 0.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0