Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Spy GirlRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5