Movies
Ratings
283
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5