Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0