Movies
Ratings
55
TroyRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0