Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
ShameRated ★ 3.5