Movies
Ratings
27
August RushRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5