Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0