Movies
Ratings
733
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5