Titles you rated
The Lion KingRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5