Titles you rated
G.I. JaneRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 4.0
CocktailRated ★ 3.5
Good Morning, VietnamRated ★ 4.5
DesperadoRated ★ 4.5
Monster HuntRated ★ 4.0
RamboRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 5.0
Ghostbusters IIRated ★ 5.0- HeartbreakersRated ★ 5.0
ZatoichiRated ★ 4.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 5.0
SignsRated ★ 5.0
StargateRated ★ 5.0