Titles you rated
Pulp FictionRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.5
SplitRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0