Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 2.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0