Movies
Ratings
525
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.5