Titles you rated
Before SunsetRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5