Titles you rated
Borg vs McEnroeRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 2.0
True LiesRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 1.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 2.5