Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Death Becomes HerRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 5.0
IdaRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 3.5
The Hairdresser's HusbandRated ★ 4.0
Notes on a ScandalRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 5.0