Movies
Ratings
858
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
SmileRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
The PlotRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 4.0
Fifty Shades FreedRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 1.0
AlienoidRated ★ 4.0