Movies
Ratings
37
SpeedRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
GravityRated ★ 0.5