Titles you rated
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0