Movies
Ratings
910
TwinstersRated ★ 4.0
Ingrid Goes WestRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 0.5
FlippedRated ★ 4.5
The Shoe FairyRated ★ 4.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0