Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.5
All or Nothing: Manchester CityRated ★ 4.0
Divorce Attorney ShinRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Black BirdRated ★ 3.0
LIFERated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5