Movies
Ratings
27
Before MidnightRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Moomins on the RivieraRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5