Movies
Ratings
465
ParasiteRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Casper Meets WendyRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.0
Lovely RivalsRated ★ 1.5
Innocent StepsRated ★ 1.0
The TouristRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 1.0
26 YearsRated ★ 1.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 5.0
ItRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0