Titles you rated
Fast FiveRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.5
HelplessRated ★ 2.0
Rules of the GameRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 1.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0