Titles you rated
HairsprayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 5.0