Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 1.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Like You Know It AllRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.0