Movies
Ratings
346
After EarthRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
xXxRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0